Книга складається з трьох частин. Перша присвячена розгляду біблійного обґрунтування фінансової свободи і фінансової відповідальності. Друга частина розкриває аспекти управління фінансами в сім’ї. Третя – зачіпає окремі конкретні аспекти в сфері управління особистими та сімейними фінансами.


Автори торкаються досить широкого спектру фінансових питань, пов’язаних зі ставленням віруючої людини до грошей, біблійного погляду на їх правильне використання та використання інших ресурсів. Зокрема:
- зміна погляду на фінанси через формування людиною цілісного підходу до управління своїм життям — чудесним даром Творця;
- встановлення цілей з урахуванням фінансової складової, необхідної для їхньої реалізації;
- правильне залучення усіх без винятку членів сім'ї до формування сімейного бюджету — поповнення та розподілу коштів.

Не обійшлося без таких традиційних для цієї проблематики тем, як кредити, депозити, десятина і пожертвування. Окрім цього, автори зачіпають так само практичні, але менш обговорювані в публікаціях аспекти. А саме: фінансове забезпечення освіти дітей, придбання власного житла, пенсійні накопичення, страховка й інвестиції.

«Кому б я порекомендувала прочитати та вивчити цю книгу?.. Насамперед — вірянам, котрі шукають волі Божої в своєму житті, зокрема — щодо фінансів. У разі, якщо ви відкладаєте частину свого доходу для десятини та пожертв, ця книга може надихнути вас на більшу жертовність. Коли ж Ви ще не визначилися із моделлю, за якою відраховуєте фіксований відсоток для підтримки церковних і благодійних проектів, ця книга допоможе Вам усвідомити цінність такого підходу. Друге. Рекомендую її людям, котрі мають фінансові труднощі. Ця книга буде для них практичним посібником, що допоможе розібратися у власних проблемах і полегшить планування та розподіл фінансових ресурсів. Третє. Працюючи у сфері вищої освіти, заснованої на адвентистській концепції, також можу рекомендувати цю книгу як навчальний посібник. Це буде корисно не лише студентам економічних і теологічної спеціальностей, а й широкому колу молоді. Одним із завдань закладів освіти є підготовка молодих людей до практичного життя. Вони мають не лише отримати освіту в якійсь галузі, ставши «вузькими» професіоналами, але й бути підготовленими до життя людьми. Питання, розглянуті в книзі, є досить практичними і корисними для молодих людей. Однозначно, перевагою книги є практичні приклади, якими проілюстровано аспекти розглянутих тем...», — зазначила Людмила Штанько.

Теги: