«Ми захоплюємося кожним бігуном і бігункою, які взяли участь у нашій ініціативі, адже лише завдяки включеності кожного ми змогли зібрати таку суму!» — зазначають у KIND Challenge.

У цій понад півмільйонній сумі є внесок вболівальників невеличкої команди неформальної спільноти шанувальників здорового способу життя «Везувій», які пожертвували понад 11 500 тисяч гривень для благодійному фонду допомоги онкохворим дітям «КРАБ».

Команда «Везувій» разом зі своїм капітаном Володимиром Ращуком вирішила пробігти дистанцію у 21 кілометр. Цей напівмарафон разом зі своїми друзями долав і один з членів цієї команди — завідувач відділу історії та культури ісламу Всеукраїнської асоціації «Альраід» шейх Тарік Сархан.

«Я часто беру участь у різних проєктах, але для мене цей забіг — особливо цінний… Ми зробили це разом і своїми зусиллями. Всевишній дав нам свою благодать, і результат сам про себе говорить… Я буду чекати на наступну таку можливість з нетерпінням! Одне я точно знаю: ми — не просто команда, тепер ми — брати в ім’я добра!» — зізнався після завершення забігу шейх Тарік.

У своєму відеозвіті на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук пан Сархан зауважив, кожен небайдужий може перейти за посиланням і пожертвувати кошти для доброї справи, адже акція триває, попри те, що марафон завершено, дистанцію подолано.

Теги: