З 4 по 9 січня 2021 року студенти разом з капеланом отцем Мар’яном Мисяковським відвідали чимало місць. Цьогоріч формат поїздки був зовсім інший, адже пандемія та карантин вимагали безпеки та мобільності. Тому їхали лише дванадцять учасників трьома автомобілями. Загалом наїздили три тисячі кілометрів Україною та побували в дев’яти містах, з яких новими для театру були Лубни, Полтава та Новодонецьк.

Відвідали вже традиційні та рідні місця: парафію УГКЦ в Костянтинівці, помешкання отця Віталія Кестера та жителів Костянтинівки, військові частини у Дружківці та Покровську, а також військові госпіталі в м. Часів Яр та в м. Покровськ, парафію УГКЦ в Мирнограді і отця Івана Василенка, жителів Мирнограда. У Новодонецьку театр познайомився з парафією отця Стефана Попадюка (УГКЦ) і в Лубнах тепер також є знайома парафія з парохом о. Василем Улішаком, завдяки якому, а також військовому капелану о. Максиму Кролевському, на Полтавщині ще встигли побувати у двох військових частинах. А завершили мандрівку у Київській Салезіянській Ораторії св. Івана Боско в о. Максима Рябухи.

В підсумку колядою охопили два військові госпіталі, чотири військові частини, п’ять парафій УГКЦ, а також вечір колядування в Мирнограді та кілька домашніх вертепів.

Окрім коляди та вертепу театр «Сад» взяв у поїздку невеличні подарунки ручної роботи: ангеликів, пряники, цукерки та печиво, якими з радістю ділилися в кожному місці відвідин. Театр також отримав подарунки: ікону від парафії отця Івана Василенка у Мирнограді та солодощі чи не в кожному місці, де колядували.

У військовій частині м. Дружківка «Сад» отримав грамоту: «За вагомий внесок у розвиток Збройних Сил України, культурне виховання особового складу, морально-психологічне забезпечення військовослужбовців, які виконують бойові завдання в зоні проведення операції об‘єднаних сил на території Донецької та Луганської областей та з нагоди святкування Різдва Христового». Також у Дружківці учасники вертепу приготували кутю та повечеряли нею разом з військовослужбовцями.

Поїздка відбулася за рахунок коштів, зібраних на різдвяних ярмарках, та завдяки окремим жертводавцям.

Теги: