На стаканчиках кожен міг прочитати біблійний вірш про любов. До місіонерської локації сумчан запрошували хлопець і дівчина в костюмах Серця і Лицаря, чим привертали увагу перехожих.

Під час заходу також відбувся збір коштів для лікування онкохворої дівчинки Маргарити. Перехожим пропонували купити печиво власної випічки, щоб отримані кошти направити на допомогу дівчині. Всім охочим молодь дарувала журнали «Моя здорова сім'я» та «Флешка». Загалом було поширено приблизно 80 примірників кожного видання.

Ті, хто цікавилися та хотіли поспілкуватися, підходили до інформаційного стенду, де був написаний біблійний текст “Любов ніколи не перестає” (1 Кор. 13 розділ). Люди висловлювали думки щодо дефіциту любові у наш час та прикріплювали на стенді стікери-серця з іменами своїх близьких і друзів.

Організатори бажали поділитися звісткою, що Бог щоденно виявляє до кожної людини безмежну любов. Про це також повідомляли написи на повітряних кульках, які перехожі отримали у подарунок.

"На заході панував святковий настрій, а сумчани дякували адвентистській молоді за теплий вияв любові зимового морозного дня", - повідомляє сайт адвентистів.

Теги: