23 листопада 2020 року після тривалої хвороби помер священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Володимир Демчук. Священнослужитель виконував уряд сотрудника парафії УГКЦ Святого священномученика Йосафата (м. Тернопіль), був багатолітнім духівником християнського Колегіуму імені патріарха Йосифа Сліпого. Батько чотирьох дітей.

Ігор Гуда, звертаючись до їмості Оксани, сказав таке: «Я хочу висловити співчуття з приводу втрати вашого чоловіка, отця Володимира. Ми всі його пам’ятатимемо як світлу людину, як духовного провідника». Добродій вручив подарунковий сертифікат і додав: «Сподіваюся, що вам і вашим дітям там буде комфортно і затишно, а якщо потрібно ще в чомусь допомогти, то прошу звертатися».

«У нашому серці є велика вдячність насамперед Богові за те, що Він не покинув нас у цю важку хвилину, і постійно відчуваємо, як Він дбає про нас, торкаючись сердець інших людей, ‒ сказала їмость Оксана Демчук. ‒ Сьогодні особливу вдячність хочемо передати високопреосвященному владиці Василію та вам, пане Ігорю, за великий і благородний жест. Я щиро хочу, щоб Господь винагородив вас сторицею за ваше добре серце. Ви нам подарували більше ніж житло, яке насправді потребуємо, ‒ ви нам подарували віру в людей, віру в те, що є чисті і відкриті серця, які готові прийти на допомогу».

Наприкінці також мати о. Володимира подякувала кожному, хто підтримав сім’ю її сина. «Материнська подяка вам, пане Ігорю, за вашу благочинність. Хай Господь сторицею віддасть вам, благословить вас і вашу родину. Низький уклін і вам, митрополите Василію за те, що виховали нашого сина в Божому дусі».

Сотні людей останніми місяцями виявили бажання допомогти вдові і сиротам, адже знали о. Володимира Демчука як доброго духівника та жертовного священнослужителя. Інші підтримали сім'ю просто із співчуття та християнського милосердя

Теги: