За словами координаторки проекту Ганни Маловік, зараз молодь активно цікавиться волонтерством, тому ця школа, яка стартує вже в четвертий раз, допоможе їм правильно і з користю допомагати людям з інвалідністю, літнім, малозабезпеченим сім'ям і дітям зі складними захворюваннями.

«Ми запускаємо онлайн-школу для волонтерів для того, щоб учасники спробували і зрозуміли: чи готові вони зараз віддавати іншим найцінніше в своєму житті - час. Тому в нашій школі ми торкнемося важливих для волонтерів тем: як підвищити мотивацію, не допустити вигорання, навчимося працювати з людьми різного віку і дізнаємося про складнощі в нашій діяльності. До речі, дуже багато волонтерів прийшли в наші центри і вирішили свої внутрішні проблеми саме завдяки допомозі іншим», - сказала Г.Маловік.

Стати слухачем цього онлайн-школи можуть всі жителі України - незалежно від віку, навичок та вмінь, досвіду у волонтерській діяльності та міста проживання.

Досвідчені координатори з мережі "Volunteer Community" з Києва, Дніпра, Харкова і Запоріжжя будуть проводити заняття двічі на тиждень - по вівторках і неділях. Всього протягом місяця учасники вивчать такі основні теми, що стосуються волонтерства:

- основи волонтерської діяльності;

- можливості волонтерської діяльності та чому волонтерство не дорівнює безкоштовно;

- мотивація і здорове волонтерство;

- етика волонтера;

- як працювати з різними групами людей (люди "золотого віку", люди з інвалідністю тощо);

- чи буває вигорання і як від нього врятуватися;

- секрети побудови успішної команди.

Крім цього, навчання буде супроводжуватися візуальним контентом, додатковими роздатковими матеріалами та практичними завданнями. Після закінчення курсу всі слухачі отримають сертифікати.

Для участі у школі, необхідно зареєструватися за посиланням.

Теги: