Вчителі разом із дітьми 8-12 років шукатимуть біблійні поради, як долати соціальні, психологічні та духовні труднощі перебування на карантині. Уроки присвячені таким актуальним темам, як страх, гнів, дружба та навчають дітей цінувати свій час, просити про допомогу, довіряти Богові у тяжких обставинах та інше. Ключові вірші в уроках подано за новим перекладом організацією Бібліка.

«У серпні Ксенія Бондаренко, представник організації Бібліка запропонувала робочі зошити для дітей «Уцілілі». Після чого ми разом у партнерстві з ними написали посібник для вчителів. У цьому посібнику уроки прописані методично та з біблійної точки зору. На даний час посібник «Уцілілі» – це новий і актуальний матеріал. Діти, як і дорослі, вперше зустрілися з викликами та новими реаліями життя під час пандемії», – зауважила Ольга Мирончук, керівник комітету дитячого та підліткового служіння ВСЦ ЄХБ.

Також Ольга додала, що завдяки робочому зошиту кожна дитина має можливість не тільки слухати інформацію під час уроку, а й працювати у ньому, аби краще засвоювати матеріал.

Кожен охочий може безкоштовно отримати ці матеріали в обласного керівника комітету дитячого та підліткового служіння або завантажити матеріали в електронному форматі на сайті.

Теги: