15 лютого, у день Стрітення Господнього, в Міжнародний день онкохворої дитини, у Великій залі ХНАТОБ/Схід OPERA в Харкові відбувся благодійний концерт «Діти – Дітям». На сцені виступили постійні учасники благодійного проекту – учні ХССМШІ, студенти Харківського вищого коледжу мистецтв, народні художні колективи: хор «Скворушка» та хор «Весняні голоси».

Вже 11-й рік у Харкові проводяться благодійні концерти, на яких збирають кошти на користь хворих. З 2010 року в Успенському соборі Харкова за участю церковних хорів були організовані благодійні акції. З 2016 року в заходах беруть участь талановиті діти.

У минулому році було зібрано близько 45000 гривень: 15 тисяч отримали ті, хто гостро потребував фінансової допомоги на придбання ліків, 30 тисяч коштувала морозильна камера для зберігання плазми крові для гематологічного відділення дитячої лікарні №16.

Захід проходить за ініціативи Відділу у справах молоді та культури Харківської єпархії УПЦ (МП) і за підтримки ХНАТОБ/Схід OPERA, який є партнером проекту та втретє приймає учасників та гостей концерту «Діти – дітям».


Також 15 лютого у Свято-Троїцькому храмі УПЦ (МП) смт. Котельви на Полтавщині відбувся благодійний ярмарок в підтримку онкохворих дітей. Після соборної молитви за святковою літургією парафіяни Свято-Троїцького храму приєдналися до благодійної справи. Також співробітники відділу благодійності та соціального служіння Полтавської єпархії під керівництвом голови відділу протоієрея Андрія Сімона здійснили візит до маленьких пацієнтів психіатричної лікарні м. Полтава. Завдяки небайдужим людям дітей порадували бутербродами, фруктами і, звісно ж, солодощами, а разом із тим душевним теплом, якого так їм не вистачає.

15 лютого Запорізька єпархія подарувала відділенню онкогематології обласної дитячої лікарні декілька сотень систем внутрішньовенної інфузії «Б.Брауна» на 20.000 грн. За словами митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки, це обладнання є життєво необхідним, маленькі пацієнти, які проходять курс лікування у цьому відділенні, залежать від нього.

Благословляючи духовенство і мирян на участь в благодійному проекті «Любов милосердствує», який стартував у Запорізькій єпархії, владика нагадав про те, що творіння добрих справ є невід’ємною частиною віри.

У рамках благодійного проекту 28 лютого о 14:00 в ДК «Металургів» відбудеться концерт класичної та естрадної музики.

16 лютого голова єпархіального відділу у справах сім’ї Ніжинської єпархії ієрей Олександр Гладиш передав малозабезпеченій багатодітній сім‘ї продукти харчування, дитячий одяг та памперси.

16 лютого голова єпархіального відділу із взаємодії зі службою виконання покарань Миколаївської єпархії протоієрей Іоанн Гангур у супроводі протоієрея Віктора Обезюка відвідали Новоданилівську виправну колонію №93. Священнослужителі з керівництвом колонії обговорили питання, пов’язані з духовною опікою ув’язнених. Після зустрічі священнослужителі передали гостинці для них.

Напередодні заступник голови відділу соціального служіння та благодійництва Миколаївської єпархії протоієрей Ігор Голуб і волонтер Ірина Левашова відвідали дитячий притулок для неповнолітніх в Дубках. Діти отримали в подарунок смаколики. 25 дітям від 7 до 14 років передали новий одяг.

В Одесі пройшли благодійні ярмарки зі збору коштів для онкохворих дітей. Хоча Одеська єпархія УПЦ (МП) зазвичай проводить благодійний Стрітенський бал, через епідемічну небезпеку Молодіжний відділ замість балу ініціював проведення благодійних ярмарків при міських храмах. Всі кошти будуть витрачені на медикаменти і витратні матеріали для відділення онкогематології Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

Напередодні священнослужителі Одеської єпархії вчергове стали донорами крові.

В єпархіях УПЦ (МП) провели благодійні акції зі збору коштів для дитячих онколікарень

Крім того, як передає коресподент порталу "Релігія в Україні", 21 лютого парафія Феодора Освяченого УПЦ (МП) разом з театром "Срібний острів" провели в Києві благодійний концерт української народної пісні "Стрітенська свічка". У заході брали участь фольклорні ансамблі, церковні хори, інші аматорські та професійні колективи. Слухачі зібрали для місцевого онковідділення 30 тисяч грн.

В єпархіях УПЦ (МП) провели благодійні акції зі збору коштів для дитячих онколікарень

Теги: