Цей захід проходив не спонтанно, а з певними правилами і з дотриманням належної процедури. Про те, як проходив «День самоврядування» в єврейській школі в цьому році розповіла PR-менеджер Єлизавета Шварцман:

«День, на який з радістю чекає вся школа! Так-так, наш щорічний День шкільного самоврядування. Надзвичайна п"ятниця, коли учні стають вчителями, а вчителі можуть зануритися в дитинство та навіть трішки побешкетувати на перервах.
 
Ранок почався незвично. В 11 кабінеті, як на урок, зібралися всі вчителі чи то в перуках, чи то в забавних капелюшках. Та не просто так, адже це було 1 Адара!
 
Щойно всі зібрались, учениця 10 класу, Юлія Рябко провела святкове «жеребкування». Кожен вчитель мав витягнути зі спеціального боксу бумажку з іменем колеги та стати для нього «таємним другом». Після цієї забави було ще декілька цікавих конкурсів, які підготувала команда СЛЕШу, а на завершення «уроку» – на всіх чекав перегляд відео до Дня самоврядування, який діти підготували разом з завучем Сироткіною Тетяною Анатоліївною.
 
Впродовж всього дня учні від 6 до 11 класу проводили уроки, контролювали порядок та дисципліну в школі та охоче допомагали один одномуу у вирішенні будь-яких питань. Ми розпитали дітей про їх враження, і осі що вони кажуть.
 
Аліса Ладиженська, учениця 11 класу
Посада «директор школи»
«Головний обов’язок директора - слідкувати за дисципліною. Найскладніше у цій роботі – зробити так, аби всі діти тебе слухалися, а вчителі належно проводили свої уроки. Сьогодні мої основні задачі полягають у контролі всіх вчителів та підтримці порядку в школі. Впевнена, що цей досвід допоможе мені в майбутньому».
 
Юлія Рябко, учениця 10 класу
Посада «заступник директора з виховної роботи»
«Мені подобається робота Тетяни Анатоліївни, тому що вона організовує різні заходи в школі, зокрема, розважальні. Сьогодні я провела захід для вчителів, два уроки хімії у 10 класу і допомогла колегам на молитві. В роботі Тетяни Анатоліївни найскладніше - завжди все тримати під контролем. Вважаю, що День самоврядування допомагає розвинути навички якісної комунікації, а це може допомогти в моєму професійному розвитку в майбутньому».
 
Зарина Романцова, учениця 7-б класу
Посада «класний керівник»
«До всіх уроків я готувалася сама, інколи зверталась за порадою до вчителів та мами. Мені дуже подобається бути в ролі вчителя, адже це особливий контакт з дітьми. Такого досвіду в мене ніколи не було, але мені дуже подобається».
 
Ось так яскраво та насичено пройшов наш День шкільного самоврядування. З нетерпінням чекаємо його наступного року!».


Теги: