Тренінг організували спільно Інститут Богословських Наук Непорочної Діви Марії та Конференція Вищих настоятельок жіночих інституцій і товариств апостольського життя Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Лекторами стали Оксана Антонова - вчитель Хмельницької гімназії вищої категорії, методист, "Відмінник освіти України", викладач ІБН Пресвятої Діви Марії; Вікторія Кондратюк - викладач і практичний психолог НУ "Острозька академія", тренер міжнародних програм "Школа для батьків та вихователів" і "Емоційна аптечка", викладач ІБН Непорочної Діви Марії; сестра Світлана Мацюк; о. Олександр Халаїм та о. Руслан Кармаліта. Координувала зустріч-тренінг Катерина Лучко - секретар ІБН.

Зокрема, лекція о. Олександра була про останню енцикліку папи Франциска "Fratelli tutti". Логічним продовженням була лекція о. Руслана "Інструкція: "Душпастирське навернення парафіяльної спільноти на служінні євангелізаційної місії Церкви".


Під час лекцій уячасники змогли не лише отримати необхідні знання для роботи з підлітками, але й мали багато практичних завдань.

Окрім лекцій також було передбачено перегляд і обговорення фільму. На завершення зустрічі кожній із учасниць ректор ІБН Непорочної Діви Марії о. Олег Жарук вручив сертифікат про проходження даного тренінгу. Фінальною нотою для сестер був тематичний вечір, який підготували студентки ІБН Ірина-Валентина Артковська та Наталія Кісілюк.

Теги: