Відкриваючи захід, старший пресвітер області Андрій Лисенко привітав делегатів та гостей. Після чого коротким словом до молитви поділився його перший заступник Сергій Ободенко.

У звітній частині Андрій Лисенко озвучив статистику за рік. Станом на 1 січня 2021 р. Запорізьке обласне об’єднання нараховує 33 зареєстрованих церкви та 17 незареєстрованих, які відвідує всього 3 363 членів. Протягом року прийняли водне хрещення 130 осіб. На даний час у церквах області служать 50 рукопокладених пасторів і 8 нерукопокладених, а також 73 рукопокладених дияконів та 18 нерукопокладених.

Про роботу у різних галузях служіння звітували завідувачі відділів обласного об’єднання. Після чого свої рекомендації для покращення роботи об’єднання озвучив старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Служителі оцінили працю старшого пресвітера області на «добре». Потім звершили молитву за команду пасторів обласного об’єднання, побажавши плідної праці для розвитку Царства Божого.

Також Андрій Лисенко поділився словом про те, що в останні часи кожному віруючому треба оновлення розуму.

Після офіційної частини поділився словом заступник старшого єпископа у Південно-Східному регіоні Михайло Мокієнко, який говорив на тему «Фундаментальне оновлення» (2 Кор.5:15-17). «Воскресіння стається тільки коли помираєш. Справжнє відновлення повинно включати в себе такі речі, як оновлення розуму (Рим. 12:2), покаяння  та сповнення сили Духа Святого», – підкреслив єпископ.

На завершення конференції своїми настановами з братами поділився старший єпископ Михайло Паночко, який говорив про роль та місію Святого Духа. За його словами, хриятияни відчувають радість спасіння тільки через дію Духа Святого, який веде на хрест.

Теги: