Під час біблійної години Валерій Антонюк відзначив, що 30-річчя – це вік духовної зрілості. І Ірпінська семінарія своїм служінням доводить, що, як духовний навчальний заклад, вона дійсно цілком сформувалась і набула багатого досвіду, завдяки чому справляє позитивний вплив на церкви ЄХБ.

У своїй проповіді Валерій Антонюк звернув увагу на те, що Христос слабкості людини перетворює в силу, а зупинки — в рух, невдачі — в перемоги...

Пастор побажав студентам і працівникам ІБС не задовольнятися досягнутим, не зупинятися, а прагнути до подальшого розвитку, до постійного зростання, а також бути ревними в служінні.

Валерій Антонюк також мав короткі бесіди з ректором Ігорем Яремчуком та проректором Веніаміном Бринзою. Він особисто привітав керівників з ювілеєм семінарії, разом із ними згадав роки свого власного навчання в ІБС та цінні настанови першого ректора Олексія Бринзи. Валерій Антонюк подякував керівництву ІБС за плідну працю, за незмінну вірність Біблії і побажав наснаги на прийдешні роки служіння.

Теги: