Цьогорічний табір вперше відбувався на двох схилах. Перша група займалася на горі «Коза», що в Яблуниці, а друга на Драгобраті.

Під час цього християнського табору молоді хлопці та дівчата не тільки мали можливість кожного дня молитися Літургію та приступати до Святих Таїнств, а й супроводжувані лижними інструкторами навчалися майстерності лещетарства. Організатори табору вважають, що лижний спорт допомагає молодим людям наблизитися до Бога.

«Насамперед гірськолижний спорт – це дуже гарно, це можливість досвідчити велич Божої краси, яку відкривають зимові гори, – вважає  о. Лука Шаламай, ВС, – але це також вимогливий вид спорту, який чудово вчить особистої дисципліни і вміння долати багато страхів. Отож, які паралелі можна простежити між гірськолижним спортом та духовним життям: тримай погляд на поставленій цілі, щоб тебе не занесло на поворотах – так і в духовному житті – хоч би як життя тебе крутило, не відвертай свого погляду від Христа;  перш ніж розпочати спуск, НЕ БІЙСЯ – в духовній сфері це можна прирівняти до необхідності духовної відваги: не боятися довірити себе Богові; будь уважним щодо руху інших лижників, як тих, хто внизу, аби не «завалити» їх, так і тих, хто вгорі, – щоб не «підрізати». Неможливо любити Бога, якщо бракує милосердної любові до ближніх: слабших слід підтримати у випробуваннях, допомогти їм у труднощах, а за кращих варто порадіти з цілого серця, далекого від домішок заздрощів».

Теги: