На початку конференції молитву звершив старший пресвітер Сумського об’єднання церков ЄХБ Сергій Мазур.

У головній проповіді конференції «Ось Агнець Божий» йшлося про особистість Ісуса Христа. Костянтин Андрієвський продемонстрував репродукції картин відомих художників із біблійними сюжетами. Він закликав слухачів до того, щоб Христос і його слово займало головне місце в їхньому житті.

Був відведений час для запитань в інтерактивному режимі. Відповіді гостя ґрунтувалися на вченні Біблії, а також на власному багаторічному досвіді молодіжного служіння.

Ще один гість конференції Роман Белоусов, координатор молодіжного руху «Рік для Христа» в Україні, презентував євангелізаційний проєкт. Цей проєкт спрямований на поширення Євангелія в Україні. Гість закликав молодих людей стати частиною цього масштабного служіння.

На конференції був представлений новообраний керівник молодіжного відділу Сумської області Віталій Зінченко.

Друга частина зустрічі була наповнена спільним прославлянням Бога у супроводі музичної групи з помісної церкви.

Також була проведена молитва, в якій представники різних церков, об’єднавшись у групи, молилися про потреби одне одного. На завершення молодь мала час спілкування і знайомств.

Також 13 березня на обласній молодіжній конференції, яка проходила  у харківській церкві «Благодать», розгладалася тема «Як закохатися, щоб не розчаруватися?». Промовці – Олександр та Олена Юхимчуки з Волині. Подружжя є консультантами Центру сімейного життя. Вони підготували актуальні та відверті молодіжні теми.

Зустріч поділялася на чотири семінари. Під час першого семінару промовці говорили про важливість підготовки до шлюбу. На другому семінарі розглянули послідовність біблійного плану шлюбу: залишити батька і матір; приліпитись до чоловіка/дружини; стати одним тілом. Ці етапи здійсненні лише за наявності важливої ​​якості у житті молодих людей – жертовності, готовності «поховати» свої егоїстичні бажання.

На третьому семінарі дівчата і хлопці порізно провели спілкування.

Останній, четвертий семінар, нагадав кожному про витоки шлюбу.

Теги: