Організатор заходу о. Павло Завіша, референт Бюро УГКЦ у Кам’янець-Подільської єпархії, констатує: «Створення цього «куточка милосердя» на парафії, відповідно до постанов 87-ї сесії Синоду Єпископів КГВА, дасть у майбутньому змогу збирати фрукти для потребуючих місцевих мешканців і так зримо уприсутнювати милосердну любов Творця до свого створіння».

Екобюро УГКЦ у Кам’янець-Подільській єпархії висловило вдячність місцевій владі за сприяння і підготовку території під зелені насадження,  особливо голові Антонінської громади п. Анатолію Оцалюку. Окрема вдячність – парафіянам церкви Святого Димитрія, які пожертвували власний час і сили й допомогли в реалізації ініціативи.

Отець Павло сподівається, що цей екосоціальний захід сприятиме плеканню відповідального ставлення до довкілля та ближніх і закликає берегти чистоту душ і світу, у якому живемо.

Також 10 квітня 2021 року в рамках глобального екологічного проекту “Озеленення України” представники Ніжинської єпархії УПЦ (МП) на чолі з намісником Благовіщенського чоловічого монастиря м. Ніжина єпископом Ладанським Феодосієм взяли участь у всеукраїнській акції “1 000 000 дерев за 24 години”.

Священнослужителі спільно з працівниками державного підприємства «Ніжинське лісове господарство» висадили саджанці дерев на одній з ділянок лісового господарства.

5 квітня відбулася весняна акція «Створюємо ліси разом» ініціатором якої, є Державне агентство лісових ресурсів України, на базі ДП «Кременецьке лісове господарство» у Підлісецькому лісництві. В посадці Кременецького лісу в рамках акції «Створюємо ліси разом» взяла участь молодь Тернопільської єпархії УПЦ (МП).

“В цей чудовий, сонячний, весняний день, наша молодіжка взяла участь в посадці Кременецького лісу, після чого посмакувала на природі смачними пісними стравами. Спаси Господи всіх хто потрудився, – студентам – ви молодці! Лісничим за надану можливість, і тим хто приготував чудову трапезу”, – написав протоієрей Георгій Прокопчук на своїй сторінці у фейсбук.

Теги: