Проект було реалізовано Управлінням соціального служіння та благодійності ПЦУ «Елеос-Україна», спільно з партнерами та меценатами. Опікувався відкриттям шелтера заступник голови управління протоієрей Сергій Дмитрієв.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви оглянув кімнати будинку, поспілкувався з численними гостями, які посприяли в реалізації цього задуму, відзначив їх церковними нагородами та подарував для шелтера ікону Покрови Пресвятої Богородиці.

Звертаючись до присутніх глава ПЦУ зокрема зазначив, що домашнє насильство – це кричуще порушення Божої заповіді любові, принципів свободи й гідності людини. Домашнє насильство – це великий гріх і біда, які не повинні мати місця в житті, бо родина – це домашня Церква, а сім’я – це священний союз чоловіка і жінки, благословенний Богом для любові, де мають панувати взаємопідтримка й захист, а не знущання, наруга, поневолення однієї людини іншою.

Підсумовуючи, предстоятель наголосив, що попри обмежені можливості Церква не залишається осторонь проблеми домашнього насильства і Шелтер святої княгині Ольги лише «перша ластівка», але він може стати справжнім «провісником весни», гарним прикладом, за яким постануть й інші надійні та безпечні місця захисту для всіх, хто цього потребує.

Теги: