Міжнародний біблійний коментар – це католицький коментар до всієї Біблії, водночас є також екуменічним, оскільки показує універсальність Божого об’явлення, яке діяло і продовжує діяти у середовищах різних народів та культур. Загалом над його підготовкою працювали понад сто двадцять біблістів з усього світу.

Особливістю україномовного видання є те, що воно виходить у шести окремих то­мах. Така форма вимагала деяких змін у структурі книги. За погодженням із міжнародною редакцією видання "The International Bible Commentar" в українській версії кілька оригінальних статей замінено текстами, які більше підходять для українських чи­тачів Коментаря або стосуються пробле­матики, важливої для читачів в Україні.

Автори статей оригінального видання використовували ті переклади Святого Письма, які вживають у їхніх церковних спільнотах, українська ж версія базована на Біблії у перекладі о. Івана Хоменка. Це видання принесе користь не лише священникам, семінаристам, богопосвяченим особам, а й всім небайдужим мирянам, які прагнуть більше пізнати Бога через його слово.

Перші три томи Коментаря містять сучасне детальне пояснення книг Старого Завіту, а четвертий том – присвячений ґрунтовному поясненню чотирьох Євангелій та Діянь апостолів. Також у цьому томі вміщено статті на тему новозавітної проблематики.

Теги: