Започатковуючи конференцію вітальними словами і молитвою благословення, до християн звернувся старший пресвітер церков ХВЄ Горохівського району Микола Вакуліч.

Конференція зібрала майже 120 чоловік з усього району. Їм служили і радували співом гурт «Євангельські християни».

З основним посланням конференція до присутніх звернувся Василь Музичук, який є відповідальним за сімейне служіння в церквах ХВЄ по Горохівському районі. Його семінар носив назву «Чи є сьогодні правдива вдова?». Основна думка промови полягала в тому, що Божа турбота є постійною над цією соціальною групою людей в церкві, але зі своєї сторони кожній вдові варто бути в належному стані перед Богом, а саме: перебувати в постах і молитвах, чинити добрі діла і бути зразком у всьому.

Закінчуючи духовну частину конференції, пастор церкви с. Цегів Сергій Рузак закликав присутніх до молитви подяки Богові за проведене служіння і за добрий час, а також попросив благословення на життя кожного з присутніх.

У перерві присутніх порадували сестри помісної церкви святковим обідом. А перед тим, як гості роз’їхалися, кожному було подаровано продуктовий набір.

Теги: