Збірник «Православ’я в Україні» - з такою назвою впродовж уже 10 років у Київській православній богословській академії ПЦУ відбувалися Міжнародні наукові конференції, які об’єднували велике коло фахівців різних напрямків, представників наукових установ та інституцій, навчальних закладів та музеїв, заповідників різного рівня та підпорядкування.

Видання (обсягом 708 сторінок з кольоровою вкладкою), були надруковані за сприяння митрополита Київського і всієї України Епіфанія, який впродовж всіх попередніх 10 років, ще будучи ректором Київської академії, опікувався як підготовкою наукової конференції, так і публікацією її результатів.

Кожен з авторів – як професорів і докторів наук, так і доцентів та кандидатів наук, а особливо молодих науковців – аспірантів і активних студентів магістратури, мають можливість отримати нове видання абсолютно безкоштовно.

Для широкого кола зацікавлених є можливість вже сьогодні побачити та почитати нове видання, як і всі попередні збірники на сайті Київської православної богословської академії за посиланням.

Презентований збірник ніби підсумовує всі попередні напрацювання за 10 років та завершується відповідним систематизованим Дмитром Гордієнком «Покажчиком змісту збірників «Православ’я в Україні» за 2011 – 2020 роки [випуски I – X]», де можна прослідкувати всю бібліографію за різними тематичними зрізами: вступні слова та доповіді співголів оргкомітету (15 позицій), богослів’я (до 109 позиції), Київ – другий Єрусалим (до 111 позиції), церковна історія (до 254 позиції) тощо. Загалом нараховується 770 бібліографічних позицій сучасних досліджень з тих чи інших актуальних тематик для сьогодення.

Теги: