Зараз гімназії 8 років, а ідея будівництва виникла у 2018 році, коли у зв'язку зі швидким зростанням попиту на християнську школу та садочок вперше з'явилися черги бажаючих навчатися у гімназії. На жаль, заклад не мав достатньо приміщень, щоб прийняти усіх охочих. Тому будівництво стало життєвою та гострою необхідністю.

В навчальному році, що минув, міська влада виявила неабияку зацікавленість адвентистським закладом освіти. На початку навчального року гімназію відвідав голова міста Анатолій Бондаренко. На День вишиванки завітав голова Черкаської районної ради Олександр Василенко та радниця голови Людмила Дорошко. А під час свята останнього дзвоника з вітальними словами звернувся директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, який зазначив величезну роль закладів освіти, що враховують у виховному процесі і духовні потреби вихованців.

У цьому році «Оазис надії» святкує свій перший випуск дев'ятикласників.

Колектив гімназії, вчителі та учні, мріють про новий корпус, який вже почав будуватися. В перспективі - проєкт спорткомплексу, а також отримання ліцензії на старшу школу (10-12 класи).

Теги: