Команда дитячого фонду «Острів надії» (директор Степан Койсо) підготувала активні ігри, змагання і конкурси. Ляльковий театр підготував дитячу постанову «Вітальня-серце». Молодь і оркестр з Березівської церкви представили музичну програму.

Команда капеланського служіння забезпечила щедрі частування, солодощі та морозиво. «Костюмовану» проповідь підготував пастор Броніслав Зільковскій.


Коли почали роздавати морозиво, до дітей почав наближатися бомж. Всі почали обурюватися. Йому кричали: «Іди звідси, ми тебе не запрошували, забирайся!». А він стояв з простягнутою рукою, просячи, щоб його теж пригостили морозивом. Тоді дорослі почали грубо його виштовхувати. І тільки один з малюків запропонував йому своє морозиво. Інші ж продовжували обурюватися і штовхатися. Тоді на галявину вийшов командир і гучним голосом вигукнув: «Діти, діти, постійте! Це зовсім не бомж, а наш капелан!».


Це торкнулося почуттів кожної дитини. Знявши костюм, пастор розповів про те, як 2 тис. років тому люди не впізнали і відкинули того, хто приніс їм порятунок – Ісуса Христа.


У програмі були задіяні церкви з Одеси, Чорноморська, Березівки, Ставкового, Раухівки.

Теги: