«Мені не віриться, що це відбувається, це неначе сон, адже все пройшло дуже швидко. Мені хочеться уповільнити цей час чи, навіть, пережити усі чотири роки ще раз. Більш всього я буду сумувати за відчуттям того, що ти студент, за почуттям свободи, безтурботності, адже тепер треба буде жити більш самостійно та практично. Крім знань, інститут навчив мене тайм-менеджменту, а студентське життя показало, що треба брати участь у якомога більшій кількості проєктів – бо це є розвиток», – говорить Емілія  Мельничук, бакалавр філології.

Привітати випускників прийшли батьки та друзі. Студентський хор вітав випускників виступами. На цю подію завітав секретар Євро-Азійського дивізіону церкви адвентистів сьомого дня Віктор Алєксєєнко із духовною настановою. У кінці пролунала молитва посвячення. Після закінчення офіціальної частини увесь педагогічний склад разом із випускниками здійснили почесну ходу, де випускники мали змогу останній раз відчути себе студентами.


«Дуже зворушливий випуск, я вже сумую за усіма нашими випускниками. Кожного року думаю, що плакати не буду, але не вдається стримати сліз. Студенти роблять моє життя наповненим, завдяки їм я постійно вчуся, відкриваю для себе щось нове та вчуся пристосовуватися до змін», – каже Людмила Штанько, ректорка Українського гуманітарного інституту.

Ім’я кожного випускника відзначилося зірочкою на асфальті.

«Дуже приємно, що ми провели цей випускний, адже у минулому році у нас не було такої можливості через пандемію, тому було відчуття незавершеності. Це центральна подія року для нас і для студентів, адже це приємні спогади, які залишаються з нами назавжди. У студентів я навчився бути молодим, бути, як кажуть «в тренді», відчувати подих часу та дивитися на речі по-новому. Я дуже ціную можливість перебування у такому молодіжному середовищі. Нашим випускниками хочу побажати пам’ятати, що у нашому житті будуть складні ситуації, але вони допущені для того, щоб формувати наш характер, долаючи ці ситуації. Головне – не боятися!», – зазначив Андрій Шевчук, президент освітнього комплексу.

Теги: