Організовує семінари для лідерів мирянських осередків Комісія у справах мирян і родини УГКЦ, на запрошення якої у зустрічі взяли участь понад сорок лідерів мирянських організацій із семи єпархій УГКЦ в Україні. Навчальний семінар розпочався зі вступної конференції, яку виголосив Юрій Підлісний – голова Комісії у справах мирян і родини УГКЦ, член Академічного осередку Обнови у м. Львові. Головним спікером тренінгу була викладач пасторального богослов’я Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ Ольга Сорока.

Упродовж трьох днів учасники розглянули інформативні матеріали на кожній із восьми навчальних сесій: практичні кейси із визначення візії та місії спільноти, представлення, рекламу, виявлення позитивних та негативних сторін кожного конкретного мирянського об’єднання, представники яких прибули на семінар. Також присутні на зустрічі  взяли участь у презентації навчальної програми для катехизації дорослих, переглянули фільм «Католицизм» від с. Климентії Луків, визначили портрет спільноти та представили його, напрацьовували і демонстрували якості духівника мирянського руху – розробляли формулу «ідеального лідера», а також вивчали та аналізували різні типи лідерства.

Увечері 5 червня, під час молитовного читання Святого Письма «Lectio Divina», роздумували над відповідним євангельським уривком, що стосується прикладу внутрішнього будування життя спільноти. Разом із іншими мирянами спільно молилися богослужіння добового кола в Патріаршому домі, а також літургію в храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. На завершення відбулося ділення досвідом перебування на тренінгу, підбиття підсумків, спілкування з організаторами та спікерами.

Теги: