Про це йдеться на сайті поліції Чернівецької області. Зазначається, що патрульні зафіксували протиправні дії водія, який спричинив аварійну ситуацію на дорозі. Під час cкладання відповідного протоколу про порушення Правил дорожнього руху кермувальник погрожував поліцейським, водіям, пасажирам інших транспортних засобів та лаяв їх нецензурною лайкою.

Тоді він погрожував патрульним та очевидцям, зокрема, називав їх "хохлами" та ""сволотою бандерівською". Також казав, що "кулю в лоб вистрілить", якщо ті не говоритимуть румунською. "Через пів року прийдуть румуни. Знаєш молдовську, румунську мову? Ні? Дорогий, я тебе!.. Бандерівець! Ти є хохол! Але завтра, запам’ятай, я тебе на коліна поставлю!.. Якщо не будеш знати румунську, я тобі кулю в лоб й розстріляю! Сволота бандерівська!" – викрикував погрози батюшка.

Його висловлювання поліція розцінює як намагання розпалити національну ворожнечу, розповіла пресофіцерка поліції Тетяна Браїлко


Під час спілкування поліцейські помітили у правопорушника ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти медичне освідування. Водій автомобіля відмовився від проходження цієї процедури. Патрульні склали на кермувальника два протоколи за ознаками статі 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) та 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.

Правопорушнику загрожує до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Теги: