Сергій Сухомлин, голова Житомирської міської ради, висловив вдячність організаторам проєкту і зазначив, що міська рада всіляко сприяє тому, аби діти не перебували в інтернатних закладах, а натомість отримали змогу мати сімейний затишок і виховувалися в гарних умовах, які передбачені в рамках проєкту цих будинків.

В урочистому відкритті будинків взяв участь Василь Поворознюк, військовий капелан та керівник БФ «Компас». Саме він став ініціатором у Житомирі реалізації проєкту фонду «Міст в життя», оскільки на війні на власні очі бачив емоційний стан дітей-сиріт та напівсиріт.

Серед учасників дійства були Іван Прокопчук, старший пресвітер християн-баптистів по Житомирській області та Михайло Атаманський, директор Центру християнського життя України у м. Ірпінь.

Пастори здійснили молитву благословення над новими родинами, які тепер будуть проживати у новозведених будинках. Одна із них – родина Сергія та Наталії Годован, які вже взяли на виховання перших діток. «Довго не вагалися, приймаючи таке рішення», – розповідає прийомна мама Наталія, – адже з чоловіком бачила на прикладі своїх батьків любов і посвяту дітям-сиротам».

Інша сім’я, родина Сичових, наразі проходить навчання, аби якнайшвидше взяти діток під опіку

Теги: