Захід відбудеться до річниці прийняття Конституції України. Ініціатори заходу - Міжконфесійна Рада Церков Ірпеня та Приірпіння, Відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради.


У рамках програми планується участь хору парафії св. Миколая м. Ірпінь, брас-квінтету «Академія», виступи духовенства, представників Ірпінської міської ради, відомих ірпінчан, молитва єдності за наш край, сім'ї, молодь та майбутнє.

Як зазначають організатри, жителі Ірпеня пам’ятають, що в парку «Незнайко» (раніше «парк Перемоги») зі сторони вул. Університетської на деякий час було переміщено з центральної площі пам’ятник Леніну. Але замість вшановування ідолів минулого Ірпінь та його жителі обрали погляд у майбутнє: увічнити правила життя, які можуть покращити життя кожному, хто їм слідуватиме.

"Вшановуючи річницю прийняття Основного Закону України, проголошуємо наріжну важливість Закону Божого, саме тому у понеділок, на 25-ту річницю Конституції, буде урочисте відкриття обеліску «10 заповідей». Він стане нагадуванням про життєформуючі цінності: щоб кожен беріг своє життя, найважливіші стосунки та віру у Творця", - йдеться в анонсі організаторів події, які запрошують жителів та гостей міста 28 червня о 16.00 разом розділити святкову програму відкриття обеліску.

Місце: парк «Незнайко», територія зі сторони вул. Університетської.

Теги: