Завдяки співпраці місіонерів облатів із "Католицьким Телебаченням Віковічного Слова в Україні" та командою на чолі з режисером Артемом Шеметом і продюсером Ігорем Качуром у вересні цього року відбудеться прем`єра картини «Вірити». Офіційний трейлер до фільму можна переглянути тут.


Події фільму відбуваються у Радянській Україні, на Вінниччині, у період з 1920 по 1953 роки. Головний герой Петро стає віч-на-віч з новою радянською ідеологією, яка не сприймає релігії, пропагує зречення віри в Бога. Родина Петра рятує сакральні речі з храму, до якого вдираються військові. Петро залишає свою родину і відправляється на заслання до табору на Урал. Події розгортаються серед ув'язнених у таборі...


Сценарій картини будується на реальних подіях, історичних фактах, які утворюють канву сюжету.

Міжнародний кінофестиваль «Кіно і ТИ» імені І. А. Шрейбера цього року буде ювілейним – десятим – і відбудеться на узбережжі Азовського моря у с. Урзуф під Маріуполем.

11 вересня 2021 р. в столичному кінотеатрі "Київська Русь" відбудеться урочиста прем'єра художнього фільму "Вірити". Далі фільм демонструватимуть кінотеатри різних міст України.

Теги: