Після облаштування біваків слідопити та їхні наставники зібрались на святкове вечірне шикування відкриття табору. Після проголошення закону та обіцянки слідопитів, співу слідопитського гімну та молитви, табір «Останній герой» був відкритий. «Слава Богу! Амінь!» ехом рознісся по лісі дружній спільний вигук понад 100 учасників табору.

Вже наступного дня у таборі розпочався рух: духовні заняття та різноманітні спеціалізації про які розповідали та показували справжні майстри своєї справи. Слідопити опановували такі напрями навчання, як виживання в екстремальних умовах, походи та виживання в дикій природі, байдарки, туристичні вміння.

Капелан табору Олександр Федченко кожного дня зранку та ввечері надавав підтримку – духовні настанови та викладання біблійних уроків.

Кожен день діти здобували нові навички: як правильно вдягнутися до екстремального походу, що з собою краще взяти для виживання, де знайти місце у лісі щоб переночувати, а також багато духовних знань та роздумів.

На суботне богослужіння завітало багато гостей, також відбулося посвячення троьх підлітків у слідопити. Майстер-провідником став Максим Буга, керівник служіння слідопитів адвентистської церкви в Україні.

«Відповідальність – це те, чого сьогодні не вистачає дітям, молоді та навіть дорослим, – каже Максим. – Коли ти стаєш слідопитом, відбувається переосмислення власної відповідальності перед людьми і Богом. Посвячення в майстри-провідники це велике благословення від Бога і довіра людей, що змінюють життя. Ти стаєш старшим, мудрішим, та розумієш: те, що тобі довірив Бог це величезна привілей, і ти, перш за все, відповідальний перед Ним, перед кожною дитиною і підлітком, тому що для них ти приклад. І тільки Бог може допомогти в цьому не легкому, але дуже благословенному служінні».

Відбулась і найважливіша подія – водне хрещення у річці Рось. В завіт з Господом вступили четверо дівчат з Яготина: Вікторія, Агнесса, Марія та Софія

Теги: