Мета семінару — популяризація методики водолікування Вітольда Камінського у комплексі з іншими природними засобами оздоровлення.

Семінар відбувся за організаційної та фінансової підтримки Бучанської міської ради.

У семінарі взяло участь 65 учасників з України та США. З привітальним словом звернулися керівник справами Бучанської міської ради Дмитро Гапченко та ректор Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько.

Основними спікерами стали фахівець з водолікування, керівник відділу здоров’я Івано-Франківської громади церкви АСД Богдана Пасечник та головний фізіотерапевт міста Київ, віцепрезидент Академії реабілітації людини Сергій Бучинський. Інформацією щодо використання водолікування у Клініці «Ангелія» поділилися виконавчий директор Клініки Олена Владовська та психолог Лариса Хронюк. Практичними досвідами щодо використання гідротерапевтичних процедур у домашніх умовах поділилися учасники семінару, які пережили зцілення від тяжких недугів завдяки цьому методу.

Майстер-клас, проведений Богданою Пасечник, викликав особливу увагу та зацікавленість з боку учасників семінару у погляді на те, щоб всі процедури робити, не допускаючи помилок. Саме правильність виконання процедур (повних та часткових обгортань, використання «іспанського плаща», Т-подібних компресів, компресів на горло, «шалі», ходіння у холодній воді, ванночок для рук тощо) стало для учасників цінною консультацією та спонуканням до допомоги собі та своїм рідним, простими, природними засобами.


Учасники семінару, які у повному обсязі прослухали цей навчально-тематичний семінар, отримали відповідні сертифікати. Окрім того, отримали також інформацію про можливість навчання за освітньою програмою «Реабілітація та масаж» в Українському гуманітарному інституті.

На завершення семінару була опрацьована Резолюція, з якою учасники семінару звернулися до Бучанської міської адміністрації з пропозицією спорудити та відкрити у Бучі бювет імені видатного лікаря-гідротерапевта Вітольда Камінського, який жив та працював у Бучі.

Теги: