Програми, які містить ця книга, допоможуть показати дітям, як прославляти Бога щоденними справами та через професію.

Автори посібника:

- Оксана Ліневич-Метельська, за фахом вчитель хімії та біології, досвід у дитячому та підлітковому служінні – 19 років;

- Юлія Годун, педагог, спеціаліст 1 категорії, автор низки християнських методичних програм та посібників для дітей та підлітків.

Як зазначають організатори, це яскрава захоплива подорож історією створення світу, що складається із семи тематичних уроків. Розповідь подана в інтерактивній образній формі – зрозумілій та доступній. Уроки містять відеоілюстрації біблійної історії, яскраве наочне подання біблійних істин. Книга поєднує в собі найрізноманітніші завдання, інтерактивні ігри, рукоділля та містить елементи розвитку дрібної моторики рук.

«Використання цих біблійних уроків цілком можливе за межами недільної школи. Програма підійде для онлайн-занять, а також домашніх занять із дітками віком від 3 до 8 років. Завдяки нестандартному підходу до викладання біблійної теми діти матимуть змогу на власному досвіді застосувати біблійну істину як на уроці, так і поза ним. Окрім того, кожен зможе долучитися до виконання книги творіння власноруч», – розповідає Ольга Мирончук, керівник комітету дитячого та підліткового служіння ВСЦ ЄХБ.

Також місія «Служіння поколінням» пропонує до цієї програми унікальні інвентар-бокси – спеціальні «коробки» з необхідним інвентарем. Це допоможе легко і зручно готуватися до уроків.

Отримати книгу можна тут:

- Комітет дитячого і підліткового служіння в інстаграмі https://www.instagram.com/p/CRa8-MkDqPe/?utm_medium=copy_link

- Сайт комітету ДПС

- Служіння поколінням в інстаграмі https://www.instagram.com/p/CROcWzULhqD/?utm_medium=copy_link

- Сайт «Служіння поколінням».

Теги: