Разом з хором КДАіС у фестивалі взяли участь хор віденського кафедрального собору на честь святителя Миколая та віденський чоловічий ансамбль солістів «Orthodoxie». Міжнародний фестиваль «OST TRIFFT WEST» («Схід зустрічається з Заходом») провели вперше, але організатори планують щорічно представляти віденській публіці духовну музику в концертному форматі.

2 жовтня в храмі святого Архістратига Божого Михаїла РПЦ в австрійському місті Ла-ан-дер-Тайя, хор Київських духовних шкіл взяв участь у вуличному хоровому концерті. У неділю, 3 жовтня, в соборі святителя Миколая, що у Відні, було звершено літургію, яку очолив єпископ Кафський Олексій. Піснеспіви виконував хор Київської духовної академії і семінарії. Цього ж дня хористи виступили на концерті хорової музики в соборі Святителя Миколая та Віденській Ратуші Великого бального залу.

Під час виступів хор виконував піснеспіви відомих минулих та сучасних композиторів, розспіви Києво-Печерської лаври, а також українські народні пісні. Зокрема, у виконанні хору прозвучали твори таких композиторів П. Чеснокова, С. Трубачова, О. Кастальського, П. Іванова-Радкевича та Ф. Небесного.

Теги: