Гості розповіли, що «Vertical Field Ukraine» презентувала унікальні ізраїльські системи вертикального землеробства для міст «Vertical Field», які почали роботу в Дніпрі.

«Vertical Field - це інноваційний і доступний спосіб надати членам єврейської громади і всім жителям міста можливість ввести у свій раціон харчування свіжу і екологічно чисту продукцію, - розповів член Опікунської Ради Єврейської громади Дніпра і натхненник цього проекту Натан Золотаревський, - це дуже зручна технологія в міських умовах. Така ферма, на якій росте кілька видів салату і прянощів, знаходиться поруч з магазином, в якому вони продаються. По-перше, продукція, яка надходить в супермаркет, найсвіжіша, по-друге, за ціною вона доступна, бо не вимагає транспортування, перевантаження і сортування, і найголовніше можна варіювати асортимент, в залежності від смаків споживачів саме в цьому районі, який саме сорт салату або які прянощі більш затребувані».

«Vertical Field» - це провідна ізраїльська агротехнічна компанія, яка розробляє системи вертикального землеробства для розумних міст. Вони проводять дослідження і розробляють технології, щоб в міському просторі була можливість вирощувати свіжі і здорові продукти за допомогою інноваційного вертикального поля.

«Сьогодні була представлена ​​перша пілотна контейнер-ферма, - розповів представник фірми Менні Бушуєв, - який уже почав працювати з одним з супермаркетів «Varus» в реальному часі, щоб ми побачили, як відбувається весь процес, від посадки до покупки. У нас вже є портативні міські ферми, де задіяні всі чотири стіни, є «пологове відділення», де будуть зрощувати саджанці приблизно десять днів, а потім їх переносять в ділянки контейнера, в спеціальну грунт, де вони, не змінюючи температурного режиму, будуть рости близько трьох тижнів на радість жителям прекрасного міста Дніпро. Кожна з ферм може бути розміщена всередині або за межами супермаркетів, ресторанів, готелів, навчальних закладів і так далі. Ми вже маємо протоколи вирощування п'ятдесяти сортів зелені і прянощів, шести сортів грибів і зараз на підході протокол улюбленої всіма полуниці ».


Теги: