Як виховувати нових лідерів – тренінг для пасторів-місіонерів в Ірпені

Координатор цих семінарів – Роман Вечерківський, заступник голови ВСЦ ЄХБ з питань місії.

Про розвиток нового покоління християнських лідерів за допомогою платформи ZOOM розповів Джон Бірні, викладач зі Слов’янського євангельського товариства, Великобританія.

Про вісім кроків, які треба пройти у процесі організації нової церкви, розповів Ігор Федоровіч, керівник факультету ОНЦ Київської богословської семінарії. Також викладач ділився досвідом того, як сам розпочинав церкву.

Комітет організації нових церков вбачає необхідність у постійному супроводі та підтримці пасторів-місіонерів, збираючи їх двічі на рік. На меті таких тренінгів озброїти місіонерів актуальними та новими інструментами у благовісті. Це гарна платформа для зростання, духовного підбадьорення та обміну досвідом.

«Ми хотіли дати їм новий посил, нове дихання, щоби служителям не зациклюватися на досягнутому. Ми заохочуємо, щоб вони готували собі зміну – нових лідерів і знову рухалися далі. Коли є покликання розпочинати та засновувати нові церкви, благовістити, то треба йти і розпочинати нове, – зауважив Роман Вечерківський, заступник голови ВСЦ ЄХБ.

Теги: