Серед учасників заходу - представники Всеукраїнської Ради Церков, дитячий хор «Дзвіночок» під керівництвом Рубена Толмачова, Український національний хор ім. Г. Верьовки, хор Київської духовної академії та семінарії УПЦ (МП), ліцеїсти ліцею ім. І. Богуна, інші відомі сольні вокальні виконавці в живу та у форматі відеозапису.

Окрасою свята стане виступ Ірини Рябчун, яка виконає композиції на карильйоні — унікальному інструменті з 51 дзвонами, які вилиті за спеціальним замовленням в Нідерландах.

Одночасно о 13.00 відбудеться молитва по всій Україні та передзвони, починаючи з Софійської дзвіниці та закінчуючи маленьким селом.

«Такі заходи реанімують та зцілюють духовні чесноти у суспільстві, пробуджують глибинні засади духовного піднесення, допомагають людям виходити з депресивних станів, об’єднують різних людей, різних конфесій та світоглядів та формують головний потрібний за сучасних умов чинник розвитку суспільства в дусі Злагоди, Миру та Любові», — пояснили в ВГО «Інтелектуальна Україна».

Захід є складовою мегапроекту «Духовність зупинить війну і збереже світ», започаткованому ще у 2015 році та підтриманий Радою Церков.

Коли: 14 жовтня о 13:00.

Де: Софійська площа.

Вхід вільний.

Теги: