«Ціль цього дійства – нагадати й заохотити мешканців села завжди, незалежно від обставин, дякувати Богу. Бо так говорить Біблія: «За все дякуйте!» (1 Солунян 5:18)», – зазначив Веніамін Ігнатьєв, диякон церкви «Слово Істини».

Присутніх зустрів спів християнських гуртів «Нотки» та «Блесс» із міста Луцьк.

«Хотілося б, щоб наш народ пізнав Господа Ісуса Христа не лише як історичного персонажа, але як Спасителя. Тому що віра в Бога дає спокій для душі, порядок у суспільстві й сенс життя», – сказав Олександр Кучер, пастор церкви «Слово Істини».

Люди охоче дякували Богу за урожай, мир, Україну. Після офіційної частини свята гостей пригощали узбецьким пловом, фруктами, солодкою ватою, попкорном та іншими солодощами. На дітей чекали батут і надувні гірки. Дванадцять банерів нагадали людям про найпопулярнішу особу в світі – Ісуса Христа, а також про спасіння від Бога.


Міжнародна місія «Христос є відповідь» допомогла в організації свята: батут, надувні гірки, намети, християнська література, апарати для виготовлення солодкої вати та попкорну і банери із християнськими написами були безкоштовно надані для використання під час свята.

Теги: