Участь у богослужінні разом з предстоятелем взяли митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ (МП) митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, намісник Банченського монастиря митрополит Банченський Лонгин, архієпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, єпископ Герцаївський Силуан, духовенство та віряни.

Після чину освячення глава УПЦ (МП) звернувся до присутніх з архіпастирським словом. «Я хочу побажати усім лікарям, усім медсестрам, усім трудівникам цієї лікарні допомоги Божої. Ви знаєте, що лікарем бути – це як священником, треба мати велике терпіння, смирення і вміти себе приносити в жертву. Хочу подякувати владиці Лонгину за те, що він створив таку красу в цей важкий час і зробив це для того, щоб люди могли користуватися цим добром», - сказав він.

Владика також висловив подяку благодійникам, які допомагали будувати клініку, прикликав на них благословіння Боже і побажав, щоб вони “не мали потреби в лікарнях”».

Теги: