У вітальному слові архиєрей поділився досвідом особистого пошуку відповіді на питання про те, хто є матір’ю медицини. Єпископ розповів, що відповідь віднайшов у клініці Інсбрука, де професор урології сказав, що матір’ю медицини є хвора людина. «Про це можна дискутувати, – зазначає він, – але хвора людина народила медицину», – сказав владика.

«А медицина зобов’язана своїй матері послужити і її пошанувати. Усі наші зусилля, навіть цей конгрес, має за мету і перед очима матір медицини – хвору людину. Будуть широкі дискусії, на яких піднімуться різні тематики, але для служіння людині, хворій людині, яка є матір’ю медицини», – підкреслив єпископ-помічник Львівської архиєпархії.

«Стояти на службі охорони життя людини – це щоденне завдання медичного працівника! А для медичного управлінця це завдання множиться на два, оскільки його відповідальністю є, враховуючи розвиток системи охорони здоров‘я України, приймати рішення для забезпечення функціонування цієї служби», – переконані організатори.

MEDCONGRESS – це дискусійна платформа: лідерство, право, медицина. Її мета - створити майданчик для діалогу медичних керівників незалежно від форм власності медустанови; також сюди входить напрацювання точок дотику для співіснування двох систем фінансування галузі у ринкових відносинах; визначення терміна «Якісна медична послуга для здоров'я нації»; правовий захист лікаря; правові особливості організації медичної установи незалежно від форм власності; розуміння лідерства в медицині.

Теги: