Владика Донецький і Маріупольський Сергій благословив у Маріуполі понад 300 першокурсників, які вступили навчання з різних частин України, а також викладацький склад закладу вищої освіти.

Напередодні, 12 жовтня, в урочистій обстановці, з гостями, представниками міської влади, благодійниками, пресою та духовенством відбулося відкриття й освячення новозбудованої каплички на території військової частини 3053 Національної гвардії України, що у Хмельницькому.

Над її облаштуванням військовослужбовці працювали близько двох років.

Чин освячення звершив єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло разом з капеланом військової частини протоієреєм Володимиром Марущаком, а також капеланами Хмельницького гарнізону.

Під час богослужіння владика благословив на духовну опіку військових призначеного настоятеля каплиці, звернувся до присутніх з повчальним словом, а також відзначив військовослужбовців і меценатів архієрейськими грамотами.


13 жовтня владика Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув до Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону у Вінниці, де звершив чин освячення новозбудованої каплиці на честь святителя Луки Кримського.

Владику зустріли та привітали начальник ВМКЦ ЦР Сергій Пашковський і капелан клінічного центру протоієрей Богдан Лащенко.

Під час богослужіння були піднесені молитви і за воїнів і за припинення пошесті згубної.

Владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, в якому привітав всіх з освяченням каплиці. Користуючись нагодою, владика привітав військовослужбовців та військових медиків з прийдешніми святами Покровою Божої Матері та днем захисників України.

Далі з благословення митрополита Київського і всієї України Епіфанія владика вручив грамоти з відзнакою благодійникам, які долучились до будівництва, та нагородив працівника закладу полковника Олега Гончарука медаллю Архистратига Михаїла.

Владиці співслужили Вінницький благочинний протоієрей Микола Мельник, капелан ВМКЦ ЦР протоієрей Богдан Лащенко та духовенство Вінницького благочиння.

Теги: