"Що хоче Бог, щоб ви досягнули? Як примножити Богом даний потенціал? У скількох людей ви вкладаєте зараз, щоб зростити їхнє лідерство?". Ці питання звучали під час трьох навчальних сесій, які здебільшого проходили порізно для чоловіків та жінок. Промовцями стало подружжя із США – пастор-місіонер Рік Пост та Бет Пост із м. Літл-Канада, штат Міннесота.

«Смілива віра дозволяє побачити, ким ми є насправді у Христі. Ми повинні тренувати очі та шукати поклик, щоб вийти зі сміливою вірою. Неможливе стає можливим для нас лише тоді, коли ми уважно спостерігаємо і вірно підкоряємось керівництву Святого Духа», – зауважив пастор Рік.

Для розвитку Київського обласного служіння важливим визначали питання: яким чином розпочати втілювати на рівні обласного об’єднання такі напрями – вкладати, розвивати і вводити у служіння молодих перспективних служителів 25-ти/35-ти років. Рекомендувалося організувати групу наставництва на рівні помісної церкви із 4-5 пасторів задля пасторської взаємодії – аби разом думати, підтримувати один одного, молитися про те, як розвивати служіння помісної церкви. Варто збиратися для взаємодії та аналізу 2-3 рази на рік.

Василь Фурта, заступник голови ВСЦ ЄХБ, розповів, що старші пресвітери поїхали додому спорядженими, забезпеченими допоміжними матеріалами, та головне – з бажанням і планами, як рухати й розвивати служіння в області.

Теги: