У суботу, 16 жовтня, 30 служителів взяли участь в обласній пасторській конференції. Зустріч проходила у приміщенні Центральної церкви ЄХБ м. Сєвєродонецьк.


Ігор Бандура запропонував служителям роздуми на тему святості: Божої, особистої та спільної. «Тільки якщо ми розуміємо святість Божу, ми можемо зрозуміти, що таке наша святість. Тільки якщо ми зрозуміємо, який наш Святий Бог і в чому Він виявляє Свою святість у взаєминах з нами, тільки тоді ми зможемо зрозуміти, якої святості чекає Бог від нас», – зауважив пастор.

Геннадій Шульженко, голова Луганського ООЦ ЄХБ, розповів про служіння в області, про виклики, труднощі та благословення. Також йшлося про гуманітарні проєкти, які змогли реалізувати, та про плани щодо них на наступний рік.

По завершенню конференції служителі відвідали молодіжний ретрит у с. Боброве, де Ігор Бандура поділився з молоддю роздумами про святість.

У неділю, 17 жовтня, служителі взяли участь у богослужінні церков м. Сєвєродонецька та Лисичанська.

У лисичанській церкві «Благодать» Юрій Вєжлєв, пастор помісної церкви, Геннадій Шульженко та Ігор Бандура звершили молитву над охрещеними, після чого мали зустріч відповідальних служителів Лисичанського регіону.

«Поблизу лінії розмежування непрості умови життя, однак Церква тут має живу віру, посвяту і любов до Бога. Благословляйте своєю любов’ю, добром і молитвами Луганщину! Моліться про церкви і про віруючих, про людей, які тут, старайтеся їм допомагати. А ще краще – переїжджайте, тоді ви станете благословенням для них. Луганщина чекає на вас», – закликав Ігор Бандура.

У понеділок, 18 жовтня, служителі ВСЦ ЄХБ взяли участь в обласній пасторській нараді Донецького ООЦ ЄХБ, яка проходила у Костянтинівці.

Теги: