Під час спілкування з представниками НаУКМА йшлося про релігійну й соціально-політичну ситуацію в Україні та світі, нещодавній візит Вселенського патріарха Варфоломія, а також триваючу пандемію коронавірусної хвороби і дистанційну роботу навчальних закладів в цих умовах.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви вручив Олександрі Гуменній та Ларисі Човнюк пам’ятні церковні відзнаки.

Цього ж дня предстоятель Православної Церкви України 26 жовтня 2021 прийняв у Митрополичому будинку старшого наукового співробітника Центру українознавства філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Світлану Кагамлик.

Колом її наукового зацікавлення є зокрема сфера культурного і духовного життя українського народу, роль і місце української церковної еліти в соціумі ранньомодерного часу, а також духовний та інтелектуальний потенціал українських ієрархів.

Митрополит Епіфаній обговорив з гостею можливість проведення спільних наукових та просвітницьких заходів на зазначену тематику та відзначив Світлану Кагамлик орденом святої рівноапостольної княгині Ольги.

Теги: