Мета заходу полягала в тому, щоб закликати та спонукати до служіння молодь Волині. Кількість учасників перевищувала 500 осіб.

«Жниво дозріло – господарів мало» – з цими словами звернувся до учасників конференції Ярослав Троць, голова Луцького ООЦ ЄХБ, закликаючи кожного поміркувати над питаннями: «Хто, як не я»?, «Чи готові ви до місіонерської подорожі»?, «За якими критеріями вас могли б взяти туди»? тощо.

Ще одним спікером був новообраний лідер молоді України Роман Сухар, котрий поділився планами розвитку молодіжного служіння на 2022 рік. 

Крім того, досвідом, практичними навичками, методами та труднощами служінь поділилися з учасниками конференції Андрій Полонніков (спортивне служіння), Богдан Гнатюк (наметове служіння), Євген Октисюк (кеспус), Сергій Ойович (домашні церкви та профілактика у школах), Петро Коханець (кіно, настільні ігри).

Лідер молоді Волині Влад Троць поділився баченням розвитку служіння на 2022 рік. Зокрема, звернув увагу на розвиток молодіжного служіння у кожній помісній церкві та духовне навчання молоді, що реалізується у зростанні ролі та кількості домашніх церков та особистому духовному росту (навчання в семінаріях тощо). 

Серед основних подій 2022 року були виокремлені такі:

     Весна – Обласна молодіжна та регіональна конференції;
     18-24 липня – Всеукраїнський фестиваль;
     Осінь – Обласна молодіжна конференція, регіональні молодіжні конференції, стратегічне планування лідерів молоді.

Прославлення відбувалося за участю таких музичних гуртів, як «Endless Worship» та «SkyBand».

Теги: