На мітинг вийшли близько сотні людей. Деякі з них приїхали з сіл Вінницької області. В багатьох присутніх можна було побачити плакати з написами “Порушуються конституційні права віруючих УПЦ”, “Салецький нищить церкву”, “Миряни на захисті своєї церкви”, “УПЦ проти рейдерських захоплень храмів” тощо.

За словами священників, наразі йде спроба незаконної перереєстрації громад УПЦ у селах Бахтин, Вербовець і Снітків Вінницької області. На їхню думку до цього причетний начальник управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА Ігор Салецький.

“Хіба ми робимо щось погане чи порушуємо закон, чого є тоді утискають наші права? Люди самі повинні обирати свою церкву! Чому влада та поліція заплющують на це очі? Наразі у Вінницькій області незаконно перереєстрували вже 25 храмів, тому ми написали звернення до голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова, щоб від прийняв міри”, - викрикували священники на заході передає кореспондент Vinbazar.com.

Зібрання розпочалося о 12:00. Пікет тривав близько півтори години. На завершення священники передали письмове звернення очільнику ОДА.

Теги: