Учасники мали можливість двічі побувати в Буковелі та покататися на лижах. Не менш захопливими були екскурсії в парк динозаврів, у перевернутий будинок, на скелі Довбуша, до водоспадів Пробій та Гук. Особливо гарні враження справив підйом на гору Рокита на позашляховиках. На горі усі смакували карпатський чай та традиційні гуцульські страви.


Кожний день розпочинався із загальних зібрань, де слухали проповідь слова Божого, християнські пісні, свідчення, дивились гарні відео. Діти відвідували недільну школу, де їм розповідали повчальні біблійні історії, проводили конкурси. За відвідування занять і гарну поведінку хлопчики та дівчата отримували заохочувальні бали, за які на ярмарку останнього дня змогли придбати подарунок: іграшки, книги, канцелярські товари.

Проводилися і вечірні спілкування. Для молоді команда організувала перегляд повчальних фільмів. Усіх охочих пригощали попкорном і солодкою ватою. Дорослі у цей час у домашній атмосфері проводили тематичні спілкування.


«Ми маємо велику надію, що будуть добрі переміни в серцях як дітей, так і дорослих. І те слово, яке чули вони, збереже їх від багатьох помилок і направить до Бога» – Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».

Завершилася поїздка в Карпати, як завжди, яскравим, урочистим салютом.

Теги: