Євангельські християни-баптисти проводять таку духовну та благодійну акцію вже кілька років поспіль.

До акції змогли долучитися всі охочі жителі міста та району. Також завітали такі поважні особи, як голова Волинської обласної асоціації церков євангельських християн-баптистів Ярослав Троць, місіонер зі Сполучених Штатів Америки Річард Махер, пастор Церкви «Христа Спасителя» ЄХБ міста Каменя-Каширського Анатолій Калюх, помічник нардепки Ірини Констанкевич – Юрій Дмитрук.

На різдвяному концерті виступили християнські хори, сімейні колективи, солісти, декламатори та духовий оркестр, ствоивши затишну сімейну атмосферу.

Також відбувся благодійний збір. Цьогоріч пожертву одразу отримали матері двох дітей з Камінь-Каширщини. Ці гроші підуть на лікування трирічної Маргарити Свиридюк із села Котуш, у якої в ранньому віці діагностували ДЦП та сенсоневральну глухоту, та семирічному Арсену Обушку з Гути-Боровенської, який з народження бореться з правобічною клишоногістю.

Життєвий шлях обох дітей з народження надзвичайно важкий фізично, морально та фінансово. Кожен із них ще потребує дорогого лікування та реабілітації.

«Ми маємо об’єднатися у такий важкий для нашої країни час, бути жертовними та чуйними до чужої долі. Тож, сподіваємося, що такі благодійні акції будуть проводитися частіше у нашому місті. Щиро дякуємо всім, хто взяв участь в організації нашого духовного заходу, за сприяння у його проведенні – місцевій владі та адміністрації районного будинку культури, а також тим, хто простягав руку допомоги місцевим жителям. Нехай Господь Ісус Христос благословить кожну сім’ю та родину в нашому місті та районі, нехай Він народиться в кожному серці й даруйте Свій мир і вічне спасіння!», – сказав пастор Анатолій Калюх.

Теги: