Учасникам урочистого зібрання служили словом перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок та старший пресвітер Київського міського об’єднання Сергій Вознюк, а також пастори і служителі церков, члени яких  здійснили водне хрещення.

Співав хор та групи прославлення «Церкви на Кар’єрній, 44» та «Сілоам».

Олег Гончар, пастор церкви «Філадельфія», закликав слухачів до молитви за молодих вірян, а також за оновлення й освячення кожного, хто вже тривалий час є у завіті з Христом.

Зі словом натхнення перед прийняттям святого причастя до церкви звернувся Сергій Вознюк. Наголосив, що спомин смерті Господа символізує єдність християн з Ісусом та один з одним. «Ми дуже різні за багатьма ознаками, але Бог об’єднав нас в один народ», – підкреслив проповідник.

Із заключним словом до присутніх звернувся Анатолій Козачок. Він озвучив настанови щодо правильного християнського життя, коли основа людини базується на Ісусі Христі, та наголосив на важливості співпраці з Богом і праці над собою задля досягнення досконалості.

Зібрання завершилось урочистим врученням подарунків для тих, хто прийняв водне хрещення, та молитвою пасторів за охрещених й усіх присутніх вірян.

Теги: