Глава ПЦУ зустрівся з народними депутатами, представниками місцевої влади, громадськими діячами й політиками, освітянами, українськими воїнами, представниками Національної поліції, капеланами, духовенством та вірними.

Президент України Володимир Зеленський 3 лютого 2022 року направив предстоятелю ПЦУ привітання з нагоди третьої річниці інтронізації та Дня народження. Вітання від президента митрополиту Епіфанію під час зустрічі в його резиденції передали заступник керівника Офісу Президента України Олексій Дніпров та генеральний директор Департаменту з питань внутрішньої та гуманітарної політики Павло Білаш.

«Бажаю Вашому Блаженству сил і натхнення творити добро, плекати духовні цінності та чесноти нашого народу. Міцного Вам здоров’я, радості довгих і благих літ у служінні Богу та Україні», – зокрема йдеться у привітанні глави держави.

Крім того, митрополит Епіфаній 3 лютого 2022 року зустрівся у своїй резиденції з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. На зустрічі також був присутній посол України у Ватикані Андрій Юраш.

На початку спілкування Денис Шмигаль привітав предстоятеля Православної Церкви України з третьою річницею інтронізації та Днем народження. Також сторони обговорили  міжнародну підтримку України через триваючу російську агресію та соціально-економічну ситуацію.

3 лютого 2022 року предстоятель ПЦУ зустрівся у своїй резиденції з секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олексієм Даніловим. Секретар РНБО привітав митрополита Епіфанія з третьою річницею інтронізації та днем народження. Окрім того, під час спілкування йшлося про актуальну безпекову ситуацію в державі.

Зі свого боку владика запевнив Олексія Данілова, що Православна Церква України і надалі буде надійною опорою української держави та духовною основою нашого народу.

Цього ж дня предстоятель ПЦУ зустрівся у своїй резиденції з п’ятим президентом України, народним депутатом Петром Порошенком. У зустрічі також взяв участь народний депутат Ростислав Павленко. Екс-президент привітав главу ПЦУ з третьою річницею інтронізації та днем народження.

Сторони також обговорили релігійну, міжконфесійну й соціально-політичну ситуацію в Україні та процес визнання Православної Церкви України з боку інших автокефальних Церков світу.

Теги: