Присутніх привітав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, також словами підбадьорення до служителів звернувся старший пресвітер Дніпропетровської області Михайло Мокієнко. Учасники конференції здійснили молитву за Україну, в якій присутніх повів єпископ Василь Гедаревич.

У звітній частині старший пресвітер Запорізького обласного об’єднання УЦХВЄ Андрій Лисенко озвучив статистику за рік. Станом на 1 січня в області нараховувалось 50 церков, членами яких є 3 365 вірян. Протягом 2021 року водне хрещення прийняли 97 нових членів громад. На даний час у церквах області служать 54 рукопокладені пастори, а також 75 рукопокладених дияконів.

Після звітної частини відбулися вибори, під час яких шляхом відкритого голосування старшим пресвітером обласного об’єднання знову було обрано Андрія Лисенка. Першим заступником об’єднання залишився Сергій Ободенко, другим заступником – Анатолій Трачук. Головою ревізійної комісії обраний Федір Діканов.

Також Андрія Лисенка було рукопокладено в сан єпископа. Молитву за нього та його дружину Ольгу здійснили старший єпископ Михайло Паночко та єпископ Михайло Мокієнко. Вони разом з делегатами конференції помолилися  за увесь новообраний керівний склад об’єднання та за керівників відділів служіння, поблагословили на подальше служіння на Божій ниві кожного присутнього служителя.

У завершальній проповіді старший єпископ Михайло Паночко закликав присутніх бути діяльними у своїй вірі. «Якщо у нас є віра, то ми будемо робити добро. Служіть щиро, як Господу, а не як людям!» – заохотив він.

Теги: