Проєкт розпочався ще у 2018 році, коли Юрій та Юлія Санько дізналися про те, що їх середній син Тимофій захворів на лейкемію. Лікували хлопчика в Італії. Але у серпні 2019 року, Тимофія Санька не стало.

«У серпні 2019 Тимоша помер. Лікування в одній з кращих клінік Європи (Італія) залишило в наших серцях глибокий відбиток. Саме тут, кожен раз перебуваючи в ідеальних умовах для пацієнта і батьків, у нас в серці народилася Мрія. Повернувшись в Україну вже без нашого хлопчика, ця Мрія не покидала нас. І 14 лютого 2020 року, на земний День народження Тимка, ми вперше вголос розповіли всім знайомим і незнайомим, що з Божою допомогою плануємо побудувати перший в Україні Християнський онкологічний центр по дослідженню та лікуванню лейкемії у дітей».

Тисячі небайдужих людей підтримали ідею створити Християнський благодійний фонд. Згодом сім’я Санько зареєстрували фонд «Усмішка Тимоші», завданням якого є будівництво Християнського центру медичної допомоги і опіки для дослідження і лікування лейкемії у дітей.

Крім того, благодійний фонд співпрацює з італійською лікарнею, в якій лікували Тимофія. Тому лікарі й медперсонал «Усмішки Тимоші» тепер зможуть проходити піврічне стажування в італійській лікарні. Фонд, який побудував цю лікарню був організований батьками, які втратили свої дітей.

Також мати Тимофія, Юлія Санько написала автобіографічну книгу «Історія однієї Душі». Прочитавши її ви дізнаєтеся увесь шлях від болю до поклику.

«Ця книга – про життя та душу. Про кохання та надію. Про покликання. Про втіху, про помилки та справжність. Про урочистості та воскресіння. Ця книга про кожного з нас».

Теги: