«Я прилетів, щоб надихнути та благословити вас. І сказати, що ми у Британії підтримуємо вас. Наш уряд, наші церкви підтримую Україну. І по всій Британії йдуть молитви за Україну, щоб Бог урятував вас. Я люблю вас і я хотів приїхати, щоб показати вам, що ми стоїмо з вами в ім'я Ісуса», — зазначив всесвітньовідомий євангеліст.

У молитві брали участь: Анатолій Козачок – перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ, пастор церкви «Філадельфія», Анатолій Калюжний, старший єпископ Собору незалежних євангельських церков України Олександр Зайцев, старший єпископ Української Євангельської Церкви Генрі Мадава, старший пастор християнських церков «Перемога» Юрій Бабинець, єпископ об'єднання Церков Віри Євангельської «Спасіння» Анатолій Гаврилюк, старший єпископ центру незалежних харизматичних церков України повного Євангелія Сергій Шаптала, заступник голови Братства незалежних церков та місій євангельських християн-баптистів Ігор Бандура, заступник голови Всеукраїнської Ради Церков Євангельських Християн Баптистів Борис Грісенко, голова релігійного центру Союз єврейських громад месіанського іудаїзму Віктор Танцюра, голова Асоціації місіонерських церков євангельських християн України Андрій Бакала, глава спілки церков «Слово життя» в Україні.


Девід Хасавей – всесвітньо відомий проповідник із Великобританії, президент міжнародної місії Eurovision, яка спеціалізується на виробництві релігійних передач для супутникового телебачення, головний редактор найбільшого християнського журналу «Пророче бачення», автор книги та документального фільму «Викрадення Європи». Був засуджений до ув'язнення за контрабанду Біблій у Радянський Союз.

Раніше Ради Церков у різних країнах закликали християн до молитви за мир в Україні. 16 лютого відбулася молитва Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій у Софіївському соборі у Києві. У багатьох церквах України проходять пост та молитва за мирне вирішення ситуації.

Наразі Росія нарощує військову міць вздовж кордонів України, наполягаючи при цьому, що нічого екстраординарного не відбувається, і звинувачує Захід у «роздмухуванні паніки».

Теги: